Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Nine Dead (2010)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Horror Krim
873 Shikime

Përshkrimi

Komunikimi është çelësi për mbijetesën e nëntë të huajve të cilët janë rrëmbyer nga një person i armatosur dhe i maskuar dhe u thotë se njëri prej tyre do të vdes çdo dhjetë minuta derisa ata të zbulojnë se pse ata janë të ...

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS