Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Ninnu Kori (2017)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi Romancë
532 Shikime

Përshkrimi

Dy te dashuruar Pallavi dhe Uma ndahen nga rrethanat Por takohen pas disa vitesh kur Pallavi ehste i martuar dhe i lumtur me dike tjeter.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/0PMgkS7s3Ko

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS