Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Nje Histori Krishtlindjesh 2009 - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,203 Shikime

Përshkrimi

Në 1843, Ebenezer Scrooge, një huadhënës i keq dhe dorështrënguar jeton në një shtëpi në Londër ai përbuz çdo gjë që mishëron gëzimin dhe frymën e Krishtlindjeve.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/FOmCoOm1WsA

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS