Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

No Retreat, No Surrender (1986)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Krim
1,249 Shikime

Përshkrimi

Jason Stillwell, një fans i Bruce Lee, rrahet disa herë dhe trajnohet nga fantazma e Lee. Jason atëherë duhet të përdorë aftësitë e tij të sapo fituara për të ruajtur Seattle nga një sindikatë e krimit, maja e së cilës....

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS