Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

No Way Back (1995)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Krim
734 Shikime

Përshkrimi

Kur partnerja e agjentit të F.B.I-së Zak Grejnt vritet gjatë një operacioni të dështuar, ai përpiqet të gjejë personin që është fajtor. Mafiozi Frenk Serlano beson se Zaku është përgjegjës për vdekjen e djalit të vetëm të tij në të njëjtin operacion dhe rrëmben djalin e Zakut.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/0DW6j

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS