Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Once (2006)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Muzik Romancë
1,734 Shikime

Përshkrimi

Një mjuzikëll i ditëve moderne flet për një busker dhe një emigrant dhe javën e tyre plot ngjarje në Dublin, si ata shkruajnë, lexojnë dhe regjistrojn këngë që tregojnë historinë e tyre të dashurisë.

Shiko/Shkarko

Nyje: Once (2006)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS