Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

One Day (2011)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Romancë
4,810 Shikime

Përshkrimi

Pasi kalojnë natën e diplomimit së bashku Dexter dhe Em, takohen cdo vit në të njejtin vend për të parë se deri ku kanë arritur me jetët e tyre. Ata ndonjëherë janë bashkë, ndonjëherë jo, por në këtë ditë...

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS