Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

One Missed Call (2008)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror Mister
475 Shikime

Përshkrimi

Disa njerëz fillojnë të marrin mesazhe me zë nga uni i të tyre i ardhshëm - mesazhe të cilat përfshijnë datën, kohën, dhe disa nga detajet e vdekjes së tyre.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/INp9hc9ylfw

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS