Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

One Way (2006)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Triller
1,079 Shikime

Përshkrimi

Për të mbuluar përfshierjen e tij dhe të mbrojë martesën e tij të ardhshme, një reklamues ndihmon që të lirohet një përdhunues duke i dhënë një alibi të rreme dhe vuan hakmarrjen brutale të viktimës.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS