Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Open Grave (2013)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror Mister Triller
438 Shikime

Përshkrimi

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që e kishin shpëtuar atë, ose nëse ai vetë është vrasësi.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS