Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Outlaw (2007)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Krim
412 Shikime

Përshkrimi

Një grup njerëzish që ndjehen të tradhtuar nga qeveria dhe të zhgënjyer nga forcat e tyre policore, formojnë një grup vullnetarësh të dëbuar dhe të armatosur, në mënyrë që të ndreqin ato që ata mendojnë se nuk shkojnë në shoqëri.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS