Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Paranorman 2012 - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


669 Shikime

Përshkrimi

Një djalë i keqkuptuar merr fantazmat dhe zombit për të shpëtuar qytetin e tij nga një mallkim shekullor.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/J7gNgmG6fL8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS