Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Patriot Games (1992)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Krim Harrison Ford
587 Shikime

Përshkrimi

Kur analisti i CIA-s Jack Ryan ndërhyn në një vrasje të IRA-s, një fraksionist renegat vë në shënjestër atë dhe familjen e tij për hakmarrje.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/Sx1BY

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS