Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Payback (1999)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Krim Mel Gibson
1,783 Shikime

Përshkrimi

Porter qëllohet nga e shoqja dhe shoku tij i ngushtë dhe e lënë të vdesë. Pasi ai i mbijeton këtij sulmi, planifikon hakmarrje.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/eAqaI3HhqAI

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS