Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Personal Effects (2009)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


382 Shikime

Përshkrimi

Walter, 24 vjeçar, është një mundës, duke konkurruar për një vend në ekipin kombëtar, kur ai mëson për vdekjen brutale të motrës së tij. Ai vjen në shtëpi për të ndihmuar nënën e tij; ai punon jashtë, punësohet, dhe ..

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/-Q5u0J9bdyY

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS