Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Planeti i Hulkut 2010 - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga Admin
5,274 Shikime

Përshkrimi

Hulku, niset nga Toka me një anije kozmike, dhe shkon në një planet të sunduar
 nga një tiran, i cili detyron atë të luftojë kundër krijesave të tjera të fuqishme.
 
Direktori: Sam Liu
Shkrimtarët:
Greg Pak (bazuar në "Planet Hulk"), Carlo Pagulayan ("Planet Hulk")
Aktoret:
Rick D. Wasserman, Lisa Ann BeleyMark Hildreth

 

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • ronstoppable Shtuar Si ta shkarkoj?
RSS