Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Pocahontas (1995) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
4,471 Shikime

Përshkrimi

Një romancë e vajzës së një kryetar fisi indiani amerikan dhe një ushtari 
anglez kur kolonizatorët anglezë pushtonin Virginian në shekullin e 17.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/Z9_JzzK1oD8/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Valdrin Begzadi Shtuar Me pelqeu shume, vetem se kam nje vrejtje aty ku thuhet: ishalla era eshte me ne!
    Ajo eshte fjale turke dhe kisha pas deshire me mire ta kishit perdorur fjalet : Shpresoj era te ishte me ne dhe jo ishalla!
    Por gjithsesi mundin qe e keni bere eshte merita juaj dhe ju pergezoj per ate! Ju lumte djema :)
RSS