Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Police Story 4: First Strike (1996)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


2,644 Shikime

Përshkrimi

Polici i Hong Kongut, Xheki, përfshihet në një mision te drejtuar na CIA, por pas disa kohës bëhet pjesë e FSB në Rusi. Por jo çdo gjë është ashtu siç duket dhe Xheki bie ne kurthin e punëdhënësve të tij.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/uNkKX

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS