Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Police Story: Lockdown (2013)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Krim Jackie Chan
678 Shikime

Përshkrimi

Nje person qe kerkon lirimin e nje te burgosuri merr peng nje oficer policie me vajzen e tij dhe nje grup njerzish.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/p2obTgX7tfI

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/pXsITNe7Aq8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS