Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Pope Joan (2009)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Romancë
460 Shikime

Përshkrimi

Një grua Angleze e lindur në qytetin gjerman të Ingelheimit në shekullin e nëntë fshehë identitetin dhe paraqitet si burrë dhe ngritet në hireiarkin e Vatikanit.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/Ynda8fv1hxI

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS