Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 1 Episodi 11

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


688 Shikime

Përshkrimi

Veronika, Niku dhe Elxhej do të vizitohen nga një person shumë i rrezikshëm. Që nga ky moment, ata do luftojnë fort që të shpëtojnë prej tij. Teksa plani vazhdon, Majkëlli do të përfshijë dhe një tjetër person në grup. Por një llogaritje e situatës e bën atë të kuptojë që duhet të marrë një vendim shumë të rëndësishëm.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/UMg1x8s_3Pg

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS