Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 1 Episodi 1

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


3,656 Shikime

Përshkrimi

Michael Scofield është burgosur në Fox River. Ai gjen vëllain e tij, Lincoln Burrows, i cili është një i burgosur i dënuar me vdekje, dhe i tregon atij se ai do ta nxjerrë atë nga burgu.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/QD9Gp-Dan70

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS