Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 1 Episodi 22 (I Fundit)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


667 Shikime

Përshkrimi

Pasi arratisen, Majkëlli dhe pjesa tjetër e grupit duhet të shkojnë sa më larg të munden. Shumë prej planeve nuk do shkojnë siç duhet dhe Bellik është i vendosur t'i shkojë atyre nga pas. Ndërsa Veronika arrin të gjejë provën më të rëndësishme të çështjes...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/gTq5xRt0DrI

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS