Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 2 Episodi 10

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


898 Shikime

Përshkrimi

Bellik torturon T-Bag për paratë. T-Bag gëltit çelësin dhe Bellick përdor truket pista për të marrë. Sara dhe Majkëll takohen, por ata ndiqen nga Aleksander Mahon.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/oZ8c_KHdysM

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS