Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 2 Episodi 13

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


620 Shikime

Përshkrimi

Në Kansas, Baguell vret një veteran dhe i merr protezën e dorës. Më pas zbulon adresën e Suzan Hollander, femra e cila e denoncoi. Bellik pranon vrasjen e Girit për t'iu shmangur dënimit me vdekje dhe shpreson se ne Foks River do të ketë mbështetjen e ish-kolegëve. Policia kufitare arreston Majkëllin dhe Linkun duke i shpëtuar nga vrasja e Mahon.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/2ia4I7ss2CE

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS