Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 2 Episodi 1

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


737 Shikime

Përshkrimi

Është mëngjesi i parë pas arratisjes së tyre nga Fox River, dhe të burgosurit shmangën kapjen nga Bellik duke e hedhur mbi një tren mallrash. Agjenti special i FBI-së Aleks Mahon është caktuar për rastin e tyre dhe nënjë konferencë për shtyp i bën thirrje publikut për ta dorëzuar "Tetëshen e Foks River"

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/47LFOAevXbE

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS