Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 2 Episodi 20

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


642 Shikime

Përshkrimi

Karolin Rejnolds nuk është më presidente, kështu që vëllezërit nuk mund të jenë të lirë. Ata nisen për në Panama. Sukre dhe Belik janë në ndjekje të T-Bag, i cili çuditërisht ndodhet edhe ai në Panama...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/NVfcmEw7ImA

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS