Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 3 Episodi 13 (I Fundit)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


806 Shikime

Përshkrimi

Majkëlli dhe Linkolni ndjekin Uistlerin (i cili telefonon Greçenin) në magazinë. Gjithsesi, vëllezërit arrijnë ta kapin dhe Majkëlli e lë shkëmbimin në vendin publik Sheshi i Francës. Greçeni e fton të bashkohet me Kompaninë, dhe ai e ndryshon vendin e shkëmbimit për në Muzeun e Antikeve.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/ZVtCnJxqQTU

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS