Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 3 Episodi 5

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


718 Shikime

Përshkrimi

Një testim me një mi provon se snajperat e kullave janë shumë të zotët, kështu që Majkëlli vendos se arratisja me Uistlerin brenda 24 orësh do bëhet në orën 3:00 të drekës, gjatë një ndeshjeje futbolli. Sukreja pranon 5 000 dollarë nga një burrë me limuzinë për të futur kontabandë një pako në Sona. Linku duhet të rregullojë transportin e jashtëm, por kthehet egërsisht nga një patrullë ushtarake me marisolin në makinë, dhe më pas i thotë që Sarën tashmë e kanë vrarë por e mban të fshehtë nga Majkëlli duke qenë se prioriteti i tij është L.J.-ja. I burgosuri i ri, Endrju Tajga, plaçkitet që sa hyn brenda dhe merr nje paralajmërim nga Aleksandër Mahone...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/Fy90DCX1aqc

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS