Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 3 Episodi 9

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


718 Shikime

Përshkrimi

Pasi helikopteri dështoi së nxjerri jashtë burgut Uistlerin, komandanti i ri i Sonës, gjenerali panamez Zavala, vendos ta bëjë Majkëllin të flasë duke e futur në dhomën e izolimit të ekspozuar ndaj diellit, i premton ta ndihmojë në këmbim të së vërtetës, verifikon situatën e L.J.-së dhe i thuhet që ka të bëjë me Uistlerin, i cili tashmë e ka kuptuar që tuneli nuk do funksionojë pa inxhinier Skofildin, por e mohon gjithçka para Zavalës dhe kërcënohet me torturë deri sa pranon se bashkëpunon me Majkëllin, i cili më pas e bind të japë emrin e Greçen Morgan.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/Rgs0HQDBVDU

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS