Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 4 Episodi 19

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


742 Shikime

Përshkrimi

Majkëlli rrëmben Kristinën dhe Kristina përpiqet që të luajë me mendjen e tij dhe të Sarës. Ndërkohë Linkolni, Mahon dhe Selfi do bien pre e një kurthi të ngritur prej Kristinës.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/7W_N9Tx9ksY

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS