Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 4 Episodi 7

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


645 Shikime

Përshkrimi

Linkoln, Sara, Roland dhe Sukre shkojnë në Las Vegas për të gjetur mbajtësin tjetër të kartës. Ndërkohë, Majkëlli dhe Bellik do të kapen nga Ti-Begu, i cili dëshiron që të marrë të dhëna në lidhje me Sillan.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/QID-ioOzpRo

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS