Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 5 Episodi 2

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


427 Shikime

Përshkrimi

Linkoln dhe C-Note kërkojnë për Sheikun e dritës, Majkëll dhe Uip provojnë të arratisen nga Ogygia. Hetimi i Sarës për rishfaqjen e Majkëllit çon në një bashkim jo të lehtë me Pol Kellerman.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/Cn2QykV36a0

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS