Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 5 Episodi 7

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


451 Shikime

Përshkrimi

Sara ka frikë për sigurinë e familjes së saj kur zbulon arsyen e vërtetë që kishte Majkëlli për të inskenuar vdekjen e tij. Sukrë ndihmon Majkëllin dhe Linkolnin të kthehen në shtëpi. Identiteti i vërteti i Poseidonit zbulohet.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/bdeTlV3k1_M

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS