Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,510 Shikime

Përshkrimi

Episodi i fundit i të gjithë serisë. Majkëlli mbledh aleatë për të shpëtuar djalin nga duart e Xhejkobit. Falë inteligjencës së tij arrin të gjejë provat që Xhejkoni është fajtor për vrasjen e drejtorit të CIA-s. Në fund Majkëlli është një njeri i lirë dhe bashkohet me familjen e tij.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/NRAyyOZVMP0

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS