Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Admin

 • Albania
 • 3 vite para
 • Jashtë linje
 • 6 ditë para

Reth meje

Sorry, this user hasn't posted anything yet.

Social Links

Playlists

Loading... Loading...

Shtuar nga Admin

 • Popular Changing Lanes (2002)

  Changing Lanes (2002)

  nga admin Shtuar 1,231 Shikime / Likes

  Historia e asaj se çfarë ndodh në një ditë në Nju Jork, kur një avokat i ri dhe një biznesmen ndajnë një aksident të vogël automobilistik në FDR. Udhëtimi i tyre i përbashkë

 • Popular Sword of the Assassin (2012)

  Sword of the Assassin (2012)

  nga admin Shtuar 1,616 Shikime / Likes

  Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe të vendos drejtësi, dhe të pastr

  Featured
 • Popular Deception (2008)

  Deception (2008)

  nga admin Shtuar 1,149 Shikime / Likes

  Një kontabilist është futur në një klub misterioz seksi njohur si Lista nga shoku i tij avokat. Por në këtë botë të re, ai së shpejti bëhet i dyshuari kryesor në zhdukjen e një gruaje d

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

  nga admin Shtuar 649 Shikime / Likes

  Episodi i fundit i të gjithë serisë. Majkëlli mbledh aleatë për të shpëtuar djalin nga duart e Xhejkobit. Falë inteligjencës së tij arrin të gjejë provat që Xhejkoni është faj

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 5 Episodi 8

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 8

  nga admin Shtuar 468 Shikime / Likes

  Majkëlli dhe Linkolni kthehen në Shtetet e Bashkuara për të shpëtuar familjen e Majkëllit, e cila është nën kërcënim nga Poseidoni dhe do të fillojnë një lojë me të. Shkarko F

 • Popular November Criminals (2017)

  November Criminals (2017)

  nga admin Shtuar 584 Shikime / Likes

  Një adoleshent vendos të hetojë vetë për një vrasje në Uashington... Shkarko Filmin https://openload.co/f/GlwYXaAnRUc

  Featured
 • Popular New Life (2016)

  New Life (2016)

  nga admin Shtuar 679 Shikime / Likes

  Beni njihet me Avën që në moshën shtatë vjeçe. Teksa rriten së bashku në sezonet e jetës, një tragjedi do i lërë të ardhmet e tyre në udhëkryq... Shkarko Filmin https://openload.

  Featured
 • Popular The Foreigner (2017)

  The Foreigner (2017)

  nga admin Shtuar 11.7k Shikime / Likes

  Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike,

  Featured
 • Popular The Bag Man (2014)

  The Bag Man (2014)

  nga admin Shtuar 361 Shikime / Likes

  Një kriminel kalon kohën e tij në një motel të fshehur, duke pritur për shefin e tij pas vrasjes së disa burrave dhe duke u larguar me një qese misterioze. Shkarko Filmin https://openload.co/f/RpGxMZMmGNM

 • Popular The Last Heist (2016)

  The Last Heist (2016)

  nga admin Shtuar 690 Shikime / Likes

  Një grabitje banke kthehet në një kaos dhune kur një nga pengjet del që ështënjë vrasës serial. Duke zënë në kurth ekipin e mirorganizuar në ndërtes, vrasësipo i kap një nga n

  Featured
 • Popular The Aviator (2004)

  The Aviator (2004)

  nga admin Shtuar 324 Shikime / Likes

  Një film ku tregohet jeta e miliarderit Hauard Hjuxh i cili ishte prodhues filmash dhe i apasionuar pas avionëve... Shkarko Filmin https://openload.co/f/kdS6XeAh_zA

 • Popular London Has Fallen (2016)

  London Has Fallen (2016)

  nga admin Shtuar 586 Shikime / Likes

  Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të. Shkarko Filmin https://openload.co/f/WA9-

  Featured
 • Popular Libri i Xhungles 2 (2003) - Dubluar ne Shqip

  Libri i Xhungles 2 (2003) - Dubluar ne Shqip

  nga admin Shtuar 569 Shikime / Likes

  Mogli është duke jetuar në Fshat me Shantin vajzënqë e ka joshur atë, me vëllain i tij Ranjan, dhe prindërit e tyre.Megjithatë, Mogli dëshiron të kthehet përsëri ne xhungel,dhe pasi ka &cced

 • Popular Lili dhe Endacaku 1955 - Dubluar ne Shqip

  Lili dhe Endacaku 1955 - Dubluar ne Shqip

  nga admin Shtuar 522 Shikime / Likes

  Përrallëromantikee një qenishtëpiakdhe njëqeniendacakqe endeshinnë qendër të qytetit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ZkbNasnZiD8

  Featured
 • Popular Legjenda e Rojtareve 2010 - Dubluar ne Shqip

  Legjenda e Rojtareve 2010 - Dubluar ne Shqip

  nga admin Shtuar 493 Shikime / Likes

  Kur një buf i vogël është rrëmbyer nga një ushtri kukuvajkash tëkëqia, duhet të shpëtojë nga miqtë e rinj të gjetur dhe të kërkojënga rojtarët legjendarë të nda

 • Popular Cinderella (2015)

  Cinderella (2015)

  nga admin Shtuar 529 Shikime / Likes

  Pasi i ati ndërron jetë, Ela e re e gjen veten në mëshirën e njerkës së keqe dhe vajzave të saj. Por ajo nuk do të humbi kurrë shpresat, pasi takimi me një djalë të panjohur do ti ndryshoj k

Shiko të gjitha »

Followers

Following

RSS