Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Q (2011)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë
3,410 Shikime

Përshkrimi

Në një kontekst shoqëror të prekur nga kriza ekonomike në mbarë vendin, jeta e disa njerëzve do të kthehet përmbys, pasi ata të takohen Cecilen, një femër pasionante dhe aventuriere…

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/xB7xP

 

Shiko/Shkarko

Nyje: Q (2011)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS