Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Qaidi Band (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Muzik
195 Shikime

Përshkrimi

Disa te burgosur krijojne nje grup muzikor.Ndersa popullariteti i tyre shtohet ata nepermjet muzikes protestojne per autoritet e burgut dhe sistemin gjyqesor.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/44kOncQPgVk

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS