Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Rambo 4 (2008)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


4,367 Shikime

Përshkrimi

Veterani i Vietnamit Xhon Rambo ka përjetuara shumë ngjarje të rënda e pikëlluese në jetën e tij, dhe kjo ka bërë që të tërhiqet në një vend të izoluar e të fshehtë në Tajland, ku ai atje e kalon kohën e tij duke gjuajtur gjarpërinj për koleksionistët lokal, dhe si shoferë i anijes me cilën bart udhëtar.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • bekim Banned Shtuar sun pe shof as nji film
RSS