Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Rambo: First Blood Part I (1982)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Triller Silvester Stallone
91 Shikime

Përshkrimi

Një veteran i Vietnamit përdor aftësitë e tij luftarake kundër njeriut të ligjit në një qytet të vogël, kur ai e arreston dhe abuzon me të.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/Fdvf2lwjfNc

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS