Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Rambo III (1988)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


659 Shikime

Përshkrimi

Komandanti i Rambos në Vietnam Kolonel Trautman është kapur peng në Afganistan, dhe varet nga Rambo nëse do që ta shpëtojë atë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/pO2BJdBbbiM

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS