Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Red (2010)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


2,572 Shikime

Përshkrimi

Agjenti Frank Moouses ka lënë detyrën aktive dhe tani bën një jetë të qetë - shumë do të thoshin të mërzitshme .Qetësia e tij prishet kur ai zbulon se sa ai aq dhe kolegët e tjerë të vjetër, janë kthyer në shënjestra ekzekutuesish. Pra, këta agjentë në pension tanimë janë të detyruar të shpalosin aftësitë e tyre duke luftuar për të gjetur ata që i duan të vdekur.

Skenari: Jon Hoeber , Erich Hoeber 

Shiko/Shkarko

Nyje: Red (2010)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS