Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Revolt (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Sci-Fi Triller
374 Shikime

Përshkrimi

Historia e qëndresës së fundit të njerëzimit kundër një pushtimi alien. Në Nairobi, në Afrikën lindore, një ushtar amerikan dhe një mjeke franceze bashkohen për t'i mbijetuar sulmit të alienëve. Lidhja e tyre do të testohet teksa kërkojnë shpëtim në një botë të shkatërruar.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/n8aF2Nlnbx8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS