Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Rio (2011) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
6,294 Shikime

Përshkrimi

Në Brazil, zogj të ndryshëm ekzotikë trafikohen jashtë vendit. Në Muse Lake, Minesota, një kafaz me një papagall mashkull bie nga një kamion dhe gjendet nga një vajzë e vogël e quajtur Linda Gunderson, dhe e quan atë Blu.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/iuKT4JQzr94

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS