Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Rob Roy (1995)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aventurë Biografi
547 Shikime

Përshkrimi

Nje histori e viteve 1600. Rob Roi MakGregor nje burre i fjales duhet te vendos ne vend nderin e tij kundra dredhive dhe mashtrimeve per pushtet dhe para.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/F6tVb

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS