Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Robin Hood: Prince of Thieves (1991)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Dramë
2,991 Shikime

Përshkrimi

Kur Robin dhe shoku i tij mаurë vijnë në Anglin nën tiraninë e Sherifit të Nottinghamit, ai vendos për ta luftojë si i jashtëligjshëm. 

Regjisor:
Kevin Reynolds
Aktorë:
Kevin Costner, Morgan Freeman, Mary Elizabeth Mastrantonio

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS