Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Romeo Must Die (2000)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Krim Jet Li
289 Shikime

Përshkrimi

Një polic hakmarrës kërkon vrasësin e vëllait të tij dhe bie në dashuri me vajzën e një biznesmeni i cili është i përfshirë në një para-marrëveshje me babain e tij.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/vq5u8fkF43E

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS