Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Saw 2 (2005)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror Mister
1,557 Shikime

Përshkrimi

Jigsaw i mbyllë disa njerëz të pafat në një strehë të izoluar dhe ata duhet të gjejnë një mënyrë për të dalë para se të thithin një gaz vdekjeprurës nervorë. Por ata duhet të kenë kujdes ngs kurthet e vendosura nga Jigsaw.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/J1KCM706SoU/

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/c_J_lsOgX9o/

Shiko/Shkarko

Nyje: Saw 2 (2005)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • BEt Shtuar Do të vazhdoni me të tjerat..
    Vërtet punë e bukur..
RSS