Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Saw (2004)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror Mister
322 Shikime

Përshkrimi

Me një trup të vdekur të shtrirë në mes tyre, dy burra zgjohen në varrin e sigurt të një vrasësi serial të cilit i kanë vënë nofkën "Jigsaw". Burrat duhet të ndjekin një seri rregullash dhe objektivash të ndryshme nëse dëshirojnë të mbijetojnë dhe të fitojnë në lojën vdekjeprurës të caktuar për ta.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/Da3L9041WWE

Shiko/Shkarko

Nyje: Saw (2004)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS