Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Saw 4 (2007)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror Mister
1,880 Shikime

Përshkrimi

Jigsaw dhe nxënësja e tij Amanda janë të vdekur. Tani, pas lajmit të vrasjes së detektivit Kerry, dy profilues profesionist të FBI, Agjenti Strahm dhe Agjenti Perez, mbërrijnë në komunitetin e tmerruar për të ...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/Hlb3jkUo3Mo

Shiko/Shkarko

Nyje: Saw 4 (2007)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS